LIITUMINE      UUDISED      AJAKIRI      KOSSUBÖRS      GALERII      VIDEOD      ÕPIME
    Registreeru kasutajaks » Kontaktid »     Reklaami mõõdud ja hinnakiri »    
 
20.02.2017
Eesti korvpallimälumängu meistrivõistlused on käesolevaks aastaks ajalugu. Võitjaks krooniti kolmik Hiiukalur koosseisus Koit Kalmus, Tarmo Tarting ja Meril Lauter, kes kogusid maksimaalsest 120 punktist fantastilised 88 punkti. Teiseks tuli kolmik Viimsikad koosseisus Ville Arike, Rauno Arike ja Atso Matsalu. Nende saagiks jäi 81 punkti. Kolmas koht kuulus TTÜ KK rivistusele koosseisus Raido Ringmets, Siim Raudla ja Marko Parkonen. Kaks esimesena mainitut said kolmanda koha ka eelmisel aastal. Pronksmedalite saamiseks oli vaja koguda 76 punkti.
08.12.2015
Eelmisel nädalal jõudis järjekorranumbrit 77. kandev ajakiri Basketball lettidele. Ajakirja väljaandmist jätkab alates järgmisest kuust Eesti Korvpalliliit.
Selle aasta viimases numbris saate lähemalt tuttavaks Kalev/Cramo leegionäri Josh Boonega. Samuti saate teada mida arvavad Eesti klubikorvpalli tulevikust erinevad mõjukad persoonid ning kes on olnud läbiaegade resultatiivseivamad mehed Eesti meeste rahvuskoondise ajaloos. Kõik teemad aga on seekord järgmised:
06.11.2015
Mõningad päevad on poes saadaval olnud novembrikuu ajakiri, kus peakangelaseks TÜ/Rocki leegionär Evaldas Žabas. Lisaks leedukanadaka persoonile leiab kajastamist järgmised teemad:
09.10.2015
Käesoleva nädala keskel jõudis müüki ajakirja Basketball oktoobri väljalase. Uues numbris vaatame korraks loomulikult tagasi lõppenud EM turniirile, kuid samas keskendume peamiselt tulevikule. Alanud on põnev klubikorvpalli hooaeg ning paras aeg on pilk peale visata, kes on kes KMLis ning mida oodata VTB Ühisliiga hooajast. Kaanepersooniks on aga Kalev/Cramosse naasenud Rolands Freimanis. Kõik teemad uues numbris on aga:
31.08.2015
Eelmisest nädalast on saadaval hästi varustatud müügilettidel ajakirja Basketball septembrikuu number, mis loomulikult sisaldab peamiselt Eurobasket 2015 infot ning ka näiteks EM finaalturniiride ajalugu. Samuti saab värskest numbrist teada, kes on ikkagi olnud Eesti koondise eest mängides kõige resultatiivsemad.
04.08.2015
Eelmise nädala lõpul müüki jõudnud augusti numbris on kaanestaariks mees, kes ilmselt ise kunagi Eesti koondise vormi selga ei pane ametlikuks mänguks aga nii 20-aasta pärast äkki mõni tema järeltulija tõmbab sinimustvalge vormi selga. Eestisse juhuse tahtel sattunud Andrew Arnold on siia aga nüüd lausa pikemaks jäänud ning ka abiellunud kohaliku kaunitariga.
Lisaks temale uurime pikemalt Eesti kossukommentaatorite kirevat tööpõldu lähemalt. Piilume tagasi, mis mees oli omal ajal Penny Hardaway, uurime kes valiti NBA draftis ning samuti kirjutame Eesti ühest läbi aegade legendaarseimast treenerist. Legendiks on Edgar Naarits, kel juuli lõpus täitus 95 aastat sünniaastapäevast.
Kõik teemad värskes ajakirjas on aga järgmised:
09.06.2015
Eelmise nädala lõpus jõudis müügile ajakirja Basketball juuni/juuli eksemplar. Suvises numbri pealoos räägivad Gert Kullamäe ja Alar Varrak oma mõtetest pärast finaali. Lisaks võtame kokku erinevad lõppenud võistlused. Kõik teemad ajakirjas on aga järgmised:
19.05.2015
Läinud pühapäeval Hiiu pubis toimunud korvpalli mälumängu meistrivõistlused võitis võistkond Mälu Pooleks koosseisus Urmo Kallakas, Raini Lelle ja Riho Kangur. Võidu tõi alles viimase viie küsimuse plokk, millega mööduti pikalt liidripositsiooni hoidnud SK Los Torosest (Rainer Tops, Martin Minjajev ja Tarmo Pillerpau). Võitnud tiim kogus maksimaalsest 120 punktist 73 ehk veidi üle 60%, edestades teiseks jäänud tiimi kahe punktiga. Kolmandaks platseerus pingelises heitluses võistkond Äär Keskele (Margus Lehesalu, Tarmo Treimann ja Irja Zilmer), kes kogus 66 punkti.
05.05.2015
Nädala algusest on saadaval ajakirja Basketball maikuu number, kus kaanestaariks eile Rapla meeskonna korvi kuumaks kütnud Oleksi Petšerov. Lisaks temale leiab kajastust värskelt meistriteks kroonitud võistkonnad, vaatame üle kes on kes Euroliiga final-fouris ning legendi rubriigis on värske kuulsuste halli liige Dikembe Mutombo.
Kõik teemad uues numbris on aga järgmised:
29.04.2015
Kaua mõttes mõlkunud ajakirja Basketball esimene korvpalliteemaline mälumäng toimub 17. mail algusega kell 15.00 Hiiu pubis. Küsimused koostavad legendaarne mälumänguäss Jaan Allik ja ajakirja peatoimetaja Kristo Raudam. Mälumäng on meeskondlik ja võistkonna suurus on kuni kolm liiget.
06.04.2015
Kätte on jõudnud aprilli numbri kord, kus kaanel ilutseb huvitava elukäiguga Renato Lindmets, kes käesoleval hooajal kaitseb KK Pärnu värve. Lisaks on meil teile pakkuda aga mitmeid põnevaid intervjuusid, kuna Eestisse sattus järjest palju põnevaid persoone. Loomulikult ei puudu ka intervjuu naiste korvpalli ajalugu teinud Merike Andersoniga pärast eurosarja teist finaalmängu. Kaanepersooniks valisime seekord aga põneva elukäiguga Renato Lindmetsa, kes hetkel pallib KK Pärnu ridades. Lisaks teeme algust pikema lugude sarjaga „Teel Riiga“, kus avaloos jagab oma mõtteid korvpalliliidu peasekretär Keio Kuhi. Lausa kaks lugu analüüsib aga eri vaatenurga alt seda, mis teeb mängijast hea viskaja. Muidugi ei puudu ka tavapärased rubriigid.
Leia ajakiri hästivarustatud müügipunktidest.
02.03.2015
Järg on jõudnud kokkuvõttes ümmarguse numbrini 100! Esimene number ajakirja sai tehtud 2006. aasta veebruaris ning juba 2015. aasta märtsiks oleme jõudnud numbrini 100. Tänud siinkohal kõigile, kes ajakirja juures on olnud nende 100 numbri juures.
Seekordses numbris on aga teemad järgmised:
03.02.2015
Ajakirjasid BASKET ja Basketball on tänaseks kokku ilmunud täpselt 99 numbrit. Juubelieelses numbris on kaanestaariks Rakvere Tarva „imemees“ Brandis Raley-Ross. Intervjuud õnnestus saada seekord kahelt tippmängijalt: Euroliiga eelmise aasta resultatiivseimalt Keith Langfordilt ning horvaadist viskekahurilt Marko Popovicilt. Mõtiskleme selle üle, kui palju ponnistavad Eesti korvpalliklubid medali, põhiliselt pronksi nimel ja võtame kokku ka Balti liiga põhiturniiri. Külaliste rubriigis on seekord esindatud lausa kaks meest: hip-hopp kultuuri edasiviija Genka ning burgerimees Derek. Lisaks teeme tutvust Marek Noormetsa ja Julius Ervinguga.
Kvaliteetajakirja leiad jätkuvalt parimatest müügipunktidest üle Eesti.
12.01.2015
Seekord kaanel siis tõeline Muhu mees, õiges kampsikus. Lisaks Timole uurime lähemalt sügisesi EM vastaseid. Välismaa mängijatest on meil luubi all Klay Thompson ja Alex English. Uurime mis head või paha võib ärevus korvpallimängijatega väljakul teha ning võtame kokku lõppenud turniirid novembri lõpus ja detsembri alguses. Lisaks palju traditsioonilisi rubriike.
Kõik teemad ajakirjas on aga:
01.12.2014
Ajakirja Basketballi selle aasta viimane number sisaldab kaanelugu Rapla meeskonna noorest mängujuhist Rait-Riivo Laanest, kes debüteeris sel suvel ka meeste koondises. Legendi loo rubriigis astub üles Arvydas Sabonis, kes lähiajal tähistab 50ndat juubelit. Pikemalt teeme tutvust ka Kyrie Irvinguga ning intervjueerime Kaido Saksa ning Stevan Karadžicit. Kõik lood uues ajakirjas on aga järgmised:
05.11.2014
Värske number sellest nädalast saadaval. Ajakirjas leidub: pikem persoonilugu Scott Machadost. Vaatame üle kes on kes Euroliigas. Legendi rubriigis varalahkunud Dražen Petrović. Uurime, miks neid lätlasi ikkagi niivõrd palju meie marjamaale on trüginud ning mis on valem NBA meistriks tulekuks. Samuti vaatame üle, mis vastased ootavad ees TÜ/Rocki algavas eurosarjas.
06.10.2014
Oktoobrikuu märksõna on erinevate liigade algus ja nii keskendub Basketballgi nii Alexela Korvpalli Meistriliigale, Balti Liigale kui ka VTB Ühisliigale. Kaanepersooniks on aga juubilar Martin Müürsepp ning lisaks keskendume ka korvpallireeglite muudatustele.
Kõik teemad värskes ajakirjas on aga:
07.09.2014
1. Ida-Virumaa
2. Põlvamaa
3. Jõgevamaa
4. Tallinna Kossuliiga
5. Tartumaa
6. Läänemaa
7. Lääne-Virumaa
8. Võrumaa
9. Raplamaa
10. Valgamaa
11. Hiiumaa
12. Saaremaa
02.09.2014
Maakonna meistrite mõõduvõtt toimub käesoleval aastal Jõhvis 6.-7.septembril. Tutvu ajakava/tulemuste ja osalejatega:
02.09.2014
Osalejad:

Osalevad 15 maakonna ja Tallinna kossuliiga 2013/2014 hooaja meistrid. Osaleda tohivad meeskonna koosseisus vaid need mängijad/treenerid, kes 2013/2014 hooajal olid vastavas meeskonnas hooaja lõpuni meeskonna liikmed. Juhul, kui mõni mängija tuli mitme meeskonnaga meistriks, siis võib ta osaleda kõigis vastavates meeskondades. Juhul, kui vastavad meeskonnad kohtuvad omavahel, sel juhul peab vastav mängija enne mängu valima, millises meeskonnas ta selles mängus mängib.
01.09.2014
Eelmise nädala lõpus lettidele jõudnud koolialguste kuu Basketball sisaldab loomulikult MMi eelvaadet, saame tuttavaks sünnipäevalaps Magic Johnsoniga, arutleme nende meeste üle, kes pidanuks NBAs mängima aga erinevatel põhjustel sinna ei jõudnud ning uurime miks ikkagi valged mehed hüpata ei suuda. Kaanepersooniks on aga suvel koondise eest heas hoos olnud Tanel Kurbas. Kõik teemad värskes Basketballis on aga:
05.08.2014
Kuumadel suvepäevadel on valminud ka ajakirja Basketball augustikuu number. Uues numbris keskendume paljugi koondiste tegemistele ning kaanepersooniks on Howard Frier. Paljudele mängijana tuntud Frier alustab sügisest ka täiskohaga treeneritööd asudes 1182 Tallinna naiskonna peatreeneriks. Lisaks vaatame kuidas lõppesid hilised Euroopa riikide meistrivõistlused, teeme ülevaate nii käesoleva suve kui ka 1984 aasta draftist. Legendi rubriigis astub aga üles Eestiski mänginud Gregg Popovich. Kõik teemad uues numbris on aga:
09.06.2014
Ajakiri Basketballi suvises numbris on peateemaks BC Kalev/Cramo, kes mai lõpus võitis seitsmenda Eesti meistritiitli. Sõna saavad nii klubiomanikud Ivar Valdmaa ja Toomas Linamäe, kui ka mitmed mängijad. Kas te näiteks teadsite, millisele mängijale meeldis „pool oma elust“ vannis veeta?
Rohkelt on tähelepanu pööratud ka erinevate sarjade kokkuvõtetele. Eesti meistritiitleid jagati noortesarjades ning maakonnaliigades selgusid parimad. Legendi rubriigis uurime, mis mees oli korvpalliplatsil Alonzo Mourning, kes pidi üle elama ka raske operatsiooni.
Ajakirja leiad nagu alati parimatest müügipunktidest üle Eesti.
06.05.2014
Sel nädalal müügilettidele jõudnud maikuu Basketball keskendub Alexela korvpalli meistriliiga kohamängudele ning laseb kõigil meeskonna peatreeneritel hinnata, kes on favoriidid algavates seeriates. Mis peamine, me lasime ennustusi teha juba enne alanud poolfinaale. Kaanepoisiks on meil poolfinaalideks heasse vormi tõusnud Curtis Millage, kes kirjeldab ka värvikalt oma esimest korvpallimängu, kus kõik ei sujunud nii nagu pidanuks. Pikema eelvaate toome teieni ka Euroliiga final-fourist ning juba järgmisel nädalal sõidame Milanosse, et vahendada teile põnevat infot kohapealt. Ookeani tagant tutvustame teile lähemalt NCAA võitjameeskonna peatreenerit Kevin Olliet, samuti uurime mis mees on käesoleva hooaja NBA enim arenenud mängija Goran Dragić ning mõtiskleme NBA ja sotsiaalmeedia teemadel. Lisaks neile teemadele ka palju muud põnevat:
08.04.2014
Värske ajakiri Basketball on mõned päevad poelettidel saadaval olnud. Uues numbris teeme juttu...
20.03.2014
Taas on aeg siinmail, et aeg on jagada jaanuari ja veebruari ristsõnade õigete lahenduste saatjate vahel auhindu.
09.03.2014
Eelnevate päevade jooksul jõudis poelettidele ajakirja Basketball uus number. Värskes numbris kajastame Gregor Arbeti mõtteid välismaal mängimisest. Sergei Bazarevitš annab pika avameelse usutluse, kus mainib ka ära, mida ta arvab kahest allajäämisest TÜ/Rockile.
Kuidas tähistati 1988. aastal korvpalli olümpiavõitu Aleksandr Volkovi sõnul...
 
Kasutaja:
Parool: